16 Międzynarodowa Konferencja „BIOMEDICAL ENGINEERING”, Litwa, Październik 25-26 2012

Drodzy Koledzy,

To moja przyjemność zaprosić Państwa na XVI Międzynarodową Konferencję „Inżynieria Biomedyczna”, która tradycyjnie odbędzie się na Politechnice w Kownie. Miejsce konferencji – Kowno – (www.kaunas.lt) jest centrum technologii, posiada 10 uczelni wyższych i gości największą politechnikę w krajach bałtyckich, również największy szpital uniwersytecki z ponad 2000 łóżek. To tworzy unikalne środowisko dla dialogu technologii i medycyny.

Tematyka konferencji obejmuje aspekty naukowe i kliniczne inżynierii biomedycznej. Misją konferencji jest konsolidacja wysiłków inżynierów, lekarzy i naukowców pracujących w szpitalach, klinikach, badawczych i edukacyjnych instytucji i firm z różnych krajów do rozwiązywania problemów zdrowotnych związanych z diagnostyką, terapią, wymianą informacji medycznych, sieci, komputerowego wspomagania decyzji klinicznych i technologii inżynieryjnych.

Firmy pracujące nad sprzętem medycznym, informatyką medyczną, oprogramowaniem, sprzętem i aparaturą diagnostyczną oraz terapeutyczną zapraszamy do zaprezentowania swoich produktów i usług. Wyposażenie do wystawiania i prezentowania sprzętów i usługi są dostępne na miejscu, wliczając żywe prezentacje i druk materiałów reklamowych w materiałach konferencyjnych.

Młodzi naukowcy (do 30 lat), w tym doktoranci i magistranci, którzy będą autorami najlepszych prezentacji tradycyjnie zostaną nominowani do 3 specjalnych nagród KTU BMEI.

Materiały konferencyjne będą wydane przed konferencją. Proszę znaleźć  wymagania w ulotce konferencyjnej i używać środków komunikacji elektronicznej do wygodnego składania swoich materiałów.

Praktyczne informacje: nie ma problemu z rezerwacją hoteli, zapewniamy, że jest możliwość bookingu odpowiedniego hotelu nawet po przyjeździe. Opłata dla uczestników z krajów bałtyckich i Europy Środkowej i Wschodniej może być zmniejszona na żądanie.

Aktualne informacje w tym program konferencji, imprez towarzyszących oraz materiały konferencyjne będą prezentowane na stronie internetowej:

http://www.bmii.ktu.lt/en/conference/information/

Proszę śledzić wiadomości i korzystać z e-mail i stron WWW dla wygodnej komunikacji. Serdecznie zapraszamy do Kowna, aby cieszyć się konferencją i gościnnością litewską.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Arūnas Lukoševičius

[info2012_enal.doc] [Invitation_BME_2012al]